הורים יקרים,

השירות הפסיכולוגי החינוכי באריאל, מעניק לכם ולילדיכם בגילאי טרום חובה עד תיכון ובחינוך המיוחד עד גיל 21, שירות שמטרתו לסייע להסתגלות ולהתפתחות התקינה של התלמידים, הכולל ייעוץ והדרכה להורים, למערכת החינוך ובעת הצורך גם התערבויות פרטניות לילדים.

ההתמודדות עם הקורונה והשלכותיה, חשפו את החשיבות הרבה של מתן מענה וטיפול רגשי בצורה זמינה ומהירה הן להורים והן לילדים, על מנת למנוע ולצמצם מצוקה, חוסר פניות ללמידה, קשיי התנהגות ועוד.
בעקבות הצורך שעלה מהשטח, החלטנו על הקמת השפ"מ (שירות פסיכולוגי משלים) שנותן מענה פסיכולוגי פרטני ופרטי, נגיש וזמין על ידי צוות הפסיכולוגים של השירות הפסיכולוגי החינוכי בעיר.

אנו מציעים טיפולים פסיכולוגיים לילדים והדרכות הורים, ובהמשך נרחיב את המענים גם לאבחונים פסיכו-דידקטיים, קבוצות להורים ולילדים ועוד.

היתרונות בשימוש בשירות מעבר להיותו מקומי, זמין ופרטי, הינם העלות הנמוכה בסך 280 ₪ לשעת טיפול ביחס לטיפולים פרטיים (במקום כ350 ₪ ומעלה), ויתרון נוסף משמעותי וחשוב, שהוא הכרות מוקדמת ועבודה שגרתית של הצוות עם מוסדות החינוך השונים באריאל, דבר המייעל את עיטוף הילד במהלך הטיפול ומעלה את סיכוי ההצלחה שלו.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות איכותי, מקצועי ודיסקרטי בתוך העיר אריאל

לפרטים: 03-9061658   מייל: psychology@ariel.muni.il