הורים יקרים,

השנתיים האחרונות בהם התמודדנו כולנו עם הקורונה והשלכותיה, חשפו את חשיבותו הרבה של מתן מענה וטיפול רגשי זמין ומהיר להורים ולילדים. אי מתן מענה רגשי גורם לעלייה במצוקה, יחד עם חוסר פניות ללמידה, קשיי התנהגות ועוד. 
השירות הפסיכולוגי החינוכי באריאל, מעניק שירות להורים ולילדי אריאל בכל מערכות החינוך החל מגני הטרום חובה, בתי-הספר היסודיים, חטיבות הביניים ובחינוך המיוחד לגילאי 3-21, ומטרתו לסייע להסתגלות ולהתפתחות התקינה של התלמידים, באמצעות ייעוץ והדרכה למערכת החינוך, להורים והתערבויות פרטניות לילדים.
כצורך העולה מהתושבים, הוחלט על הקמת  השפ"מ (שירות פסיכולוגי משלים) שהוא שלוחה של השירות הפסיכולוגי-חינוכי, שתתן מענה פסיכולוגי פרטי נגיש וזמין. השירות המוצע ניתן על ידי פסיכולוגים העובדים בשפ"ח ויכלול טיפולים פסיכולוגיים לילדים והדרכות הורים, בהמשך, עם התפתחות השירות, ניתן יהיה לקבל גם אבחונים פסיכו-דידקטיים, קבוצות להורים ולילדים ועוד. 
היתרון מעבר לזמינות ולעלות הנמוכה ביחס לשוק הפרטי, הינו הכרות מוקדמת ועבודה שגרתית של הצוות עם מוסדות החינוך השונים באריאל, דבר המייעל את הטיפול העוטף שהילד זקוק לו על מנת להצליח.
אנו מזמינים אתכם, ליהנות משירות איכותי, מקצועי דיסקרטי ומסובסד הזמין ליד הבית.

לפרטים : 

חיננית מורד
פסיכולוגית

עלות הטיפול, 280 שח לשעה טיפולית